Loading...

چرا ازدواج با اسب ؟ عجیب ترین ازدواج های تاریخ !

To Download: Click the download button then when the download links appear follow the instruction. For desktop user please right click the download button then "Save Link As" and For mobile user please hold the download button then "Save Link As". Then rename the video with the right title. If you encounter video playing instead of downloading please click the settings menu or for mobile hold the video then download.

Uploader: Afaz TV
Published: 08 July 2018

Copyright of the video belongs: Afaz TV. This video is uploaded in youtube the uploader is Afaz TV if you are the real owner of this video please contact the youtube uploader: Afaz TV to claim your rights or simply report this video in If you have another question please email us.

چرا ازدواج با اسب ؟ عجیب ترین ازدواج های تاریخ ! a video uploaded by Afaz TV, With duration 5 Minutes 15 Seconds, You can also download چرا ازدواج با اسب ؟ عجیب ترین ازدواج های تاریخ ! in low to high quality video file format and published from Sunday July 08, 2018 that is almost 0 Years, 9 Months and 16 Days from now. this videos was viewed for 136,522 (One Hundred And Thirty-six Thousand, Five Hundred And Twenty-two) times and 2,895 (Two Thousand, Eight Hundred And Ninety-five) viewer send and mark this video a big like and thumbs up. 715 (Seven Hundred And Fifteen) count of reviews were created and published with the thread.

۱۰ ازدواج با عجیبترین ها در دنیا ک هرگز نمیتوانید باور کنید یک سرباز ارتش در دادگاه ۱۰ بار حاضر شد و خواستار این بود ک بتواند با لپ تاپ خود ازدواج کند .کریس سویوری میگوید چزور یک نفر میتواند با همجنس خود ازدواج کند یا با حیوانات ولی من نتوانم با شی مورد علاقه خود ک عشقم است ازدواج کنم در رویسه یک مرد جوان ک عشق خود را بعد از مدتها تحقیق پیدا کرده بود اعلام کرد حالا میخاهد با او ازدواج کند و عشق او فقط پیتزا بود او مرسم باشکوهی در شمال روسیه برای خود و عشقش گرفت درحالی ک یک تور سفید ب پیتزا وصل کرده بود ازدواج کرد یک زن که نام خود را به زیبای واقعی تغییر داد و اعلام کرد که میخواهد با خودش ازدواج کند در سال ۲۰۱۵ این زن چهل و دوساله بعد از مدتها ارتباط با نردهای مختلف و یک ازدواج ناموفق اعلام کرد میخواهد با خودش ازدواج کند این مراسم عروسی ۷۰۰۰ دلار خرج در بر داشت و در زیر برج ایفل صورت گرفت یک مرد در لاس وگاس به این نتیجه رسید که با عشق خودش ک همان تلفن همراه سیاه رنگش بود ازدواج کند او یک مرد ۳۶ ساله است که در سال ۲۰۱۶ مراسم رسمی و زیبایی برگزار کرد و برای تلفن سیاه رنگش کاوری زیبا همراه با تور اماده کرد و ازدواج کردند. اما این ازدواج کمی متفاوت است یک پسر اهل تایلند که عاشق دوست دختر خود بوده و این دو هردوقصد ازدواج با یکدیگر را داشتند و فقط منتطر تمام شدن درس خانم بودن ولی متاسفانه در یک تصادف دختر کشته میشه و پسر تایلندی با جنازه دوست دختر خود ازدواج میکند و عکسهای ازدواحش را در فیسبوک منتشر میکند ازدواج عحیب ریگر مربوط به دختری است ۲۸ ساله که عاشق حیوانات است و مخصوصا اسبش اقای تورگن .او اعلام کرد که میخواهد با عشق زندکیش اقای تورگن ازدواج کند و بعد از مدتی شبکه های مجازی پر بود از خبر ازدواج این دو. اونها تصمیم دارند که انجمنی برای حمایت از کسانی ک قصد دارند با حیوانات ازدواج کنند تاسیس کند برای اینکه اقای تورگن و همسرشان خیلی اذیت شدند و میکویند ما نزدیک بود قربانی تعصب احمقانه مردم شویم چیزی مثل نزاد پرستی و جنسیت درسال۲۰۰۷ یک مرد چینی با خودش ازدواج کرد برای اینکه او هیچکس را در طول زندگی ندید که لایق خودش باشد و قدر خودش را بداند در سال۲۰۰۸ یک زن هندی با یک مار کبری ازدواج کرد او ک عاشق مار شده بود گفت او تنها عشق من است و من جز او نمیتوانم با کسی ازدواج کنم و او مراسن باشکوهی گرفت که ۲۰۰۰نفر در نراسم انها شرکت کرد و برای تازه عروس و داماد ارزوی خوشبختی دوباره در سال۲۰۰۸ که یک زن عتشق برج ایفل شده بود نام خودش را تعییر داد ب برج ایفل و با برج ایفل ازدواج کرد البته این خانم سابقه خوبی ندارن چون چندی میش عاشق ماشینش بود و او را در خانه نگهداری میکرد ولی حالا میگه که تعهدی ک ایفل داده مثل دفعه های قبل نیست و اخرین نورد ما مربوط ب مردیه ک با گربه خونگی خودش ازدواج کرد این اقا که از مدتی قبل از این گربه خانم نگهداری میکرده عاشق گربه خودش میشه و ب این نتیجه میرسه که باید با گربه خودش ازدواج کنه . http://goo.gl/YmnOAx ––– • Track Info: Title: REAL RIDE Artist: Nicolai Heidlas Genre: Pop Mood: Bright Dow... در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید 👇 Facebook 👉 http://facebook.com/AfazTV Instagram 👉 http://instagram.com/AfazTV Telegram 👉 http://t.me/AfazTV Twitter 👉 http://twitter.com/afazsadat

فیلم بیرحمی و شکار ، توسط دسته ای از شیرها ی گرسنه

فیلم بیرحمی و شکار ، توسط دسته ای از شیرها ی گرسنه

Reza Deljavan

۷ مورد از عجیب ترین اسرار هندوستان که هنوز هیچ پاسخی برای آن ها وجود ندارد

۷ مورد از عجیب ترین اسرار هندوستان که هنوز هیچ پاسخی برای آن ها وجود ندارد

FarsiTV

عجیب ترین رسم های جنسی در دنیا که با شنیدن شان شوکه خواهید شد

عجیب ترین رسم های جنسی در دنیا که با شنیدن شان شوکه خواهید شد

Persians TV

بشقاب پرنده ای که از نزدیک مرزهای ایران برده شد

بشقاب پرنده ای که از نزدیک مرزهای ایران برده شد

سبد - ویدئوهای متنوع

نگینه دختری که همزمان با سه مرد نکاح کرد  داستان واقعی

نگینه دختری که همزمان با سه مرد نکاح کرد داستان واقعی

Afghanistan Journal

دختر و پسرها از دلایل تَن ندادن شان به ازدواج می گویند فکرش را هم نکن با مادرشوهرم یکجا زندگی کنم

دختر و پسرها از دلایل تَن ندادن شان به ازدواج می گویند فکرش را هم نکن با مادرشوهرم یکجا زندگی کنم

TVPLUSS

قوانین عجیب و غریبی که فقط در کره شمالی وجود دارند

قوانین عجیب و غریبی که فقط در کره شمالی وجود دارند

ُTop 10 Farsi آشنا

کارهایی که هرگز نباید در دبی انجام دهید  کابل پلس  Kabul Plus

کارهایی که هرگز نباید در دبی انجام دهید کابل پلس Kabul Plus

Kabul Plus

با خوردن چه چيز هايي طول آلت تناسلي خود رو بطور طبيعي بيشتر كنيم؟

با خوردن چه چيز هايي طول آلت تناسلي خود رو بطور طبيعي بيشتر كنيم؟

Persian Top 10

چرا لوگوی اپل یک سیب گاز زده است؟ Top 10 Farsi

چرا لوگوی اپل یک سیب گاز زده است؟ Top 10 Farsi

Top 10 Farsi

رسم تجاوز و همخوابی با دختران باکره

رسم تجاوز و همخوابی با دختران باکره

Havich

کودکانی با قدرت های مافوق انسانی  باورنکردنی اما واقعی

کودکانی با قدرت های مافوق انسانی باورنکردنی اما واقعی

Afaz TV


Hot Downloads
Music Downloads
Movie Downloads
Loading...